HAKKIMIZDA

Ana faaliyet alanını iç mimari proje geliştirme olarak tanımlayan BGA Mimarlık; bünyesinde bulunan mobilya ve aksesuar mağazası Grace Home ile müşterilerine hayal ettikleri mekan ile ilgili deneyim sahibi olmalarına imkan sağlamaktadır. Günümüzün trendlerini yakından takip ederek oluşturulan koleksiyonlar müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. İç mimarlık ve dekorasyon alanında yenilikçi tasarım ve ürünleri ile fark yaratmaya devam etmektedir.

İç mimari proje ve uygulamalarında bugüne kadar birçok butik ev ve villa projesi, şirket yönetim ofislerinin yanı sıra gayrimenkul projelerinin örnek daireleri ile sosyal yaşam alanları BGA Mimarlık imzası taşımaktadır. Özgün tasarımları Grace Home markası altındaki hareketli ürünler ve aksesuarlar ile tamamlanarak uyum sağlamaktadır.

BGA Mimarlık tasarladığı ve danışmanlığını yapmış olduğu projelerde süreklilik ve farklılık yaratma felsefesi ile yaşam alanlarına özgün dokunuşlar yapmaktadır.

Her proje müşteri kimliğine ve beğenisine uygun olarak tasarlanırken; BGA Mimarlık çizgisini her projede hissetmek mümkündür. Kuruculardan Yüksek Mimar Bircan AYDINCI; mekan tasarımlarındaki en önemli etkenin renk ve materyal kombinlerinin olduğunu belirtmektedir.  Mekanlarda estetiğin çok önemli olmasının yanı sıra işlevselliğin de kullanıcı konforu açısından önemi yüksektir. Çok büyük çoğunluğu referans ile gerçekleşen projelerdeki iş kalitesinin yanı sıra müşteri iletişiminin de projeyi tamamlamadaki rolünün büyük olduğunu düşünülmektedir.

Projenin inşaat aşamasında dahil olup, tüm altyapı imalatları, tesisatlar, akıllı ev sistemlerine kadar hizmet sunan BGA Mimarlık iş bitimini yaparken masa örtüsünden havlusuna, tablo ve aksesuar yerleşimine kadar son dokunuşları ile proje teslimini yapmaktadır.